4.sezona az kala!!!Birçok gif ve resim!!!!

Merhaba arkadaşlar, size söz verdiğim gibi sitemin ana sayfasını yeniledim.Bu ay winx 4.sezon Türkiye'ye geldiği için bu ay sitemde believix sezon var.Bu ay sitemde hep winx ile ilgili yazılar olacak.Asıl konuya geçmeden önce canım arkadaşlarım www.blinkie.blogcu.com ve www.amorevestella1.blogcu.com bana hediye yapmışlar.Çok teşekkür ederim arkadaşlar!

Glitter Text Generator at TextSpace.net

Bunu blinkie yapmış.

winxclubsuper10.gif

Bunu da amorevestella1 yapmış.Canım aralıkta tekrar stella sezon olacak.O zaman bunu koyacağıma emin olabilirsin.:)
 Resimlere geçmeden önce çok üzücü bir haber koyayım dedim.(şu andaki mutluluğumu bir bu lekeliyor.) benim canım ppgzandppg*m blogunu kapatmış.Ama ben seni hep dostum olarak sevdim.Söylediklerin beni çok üzdü.Lütfen geri aç.Canım benim,iyilik meleğim.Umarım açarsın.

Bir de winxin ekim dergisi süper kesinlikle alın!!!Bu arada 4.sezon kanal d'de.Kanal d'nin sitesine girdim.Orada yayın akışını tıkladım.Cumartesi pazar winx yazmıyor ama biliyorsunuz ki çocuk kulübü ile birlikte.Bu yüzden ben bu haftaki çocuk kulüplerini izleyeceğim ve saatini öğreneceğim.Herhalde 4.sezon bu hafta ya da birdahaki hafta çıkar.

Neyse arkadaşlar önce resimleri koyayım.Şimdi müthiş Roxy'nin müthiş resimleri!

[Roxy.jpg]

[Roxy1.jpg]

[Roxy2.jpg]

[Roxy3.jpg]

[Roxy4.jpg]

[Roxy5.jpg]

[Roxy6.jpg]

[Roxy7.jpg]

[Roxy8.jpg]

[Roxy9.jpg]

[Roxy10.jpg]

[Roxy11.jpg]

[Roxy12.jpg]

[Roxy13.jpg]

[Roxy14.jpg]
Burada çok güzel çıkmış.

[Roxy15.jpg]

[Roxy16.jpg]

[Roxy17.jpg]

Evet arkadaşlar çok çok uğraşarak winx'e yeni katılan Roxy'nin muhteşem resimlerini buldum ve siteme koydum.Yorum yazmayı unutmayın!Neyse devam edelim.Evet arkadaşlar bunları da güç buldum.Neyse şimdi gifler...

 
Devamı da var.:)Neyse arkadaşlar daha çok var ama onları da artık ileriki aylarda koyarım.Sob bir şey daha demeden önce birkaç şey daha söyleyeceğim.Araştırmalarıma göre bu çok büyük ihtimal Roxy'nin annesi

 Ayrıca bu da 2.winx filmi olan pixielerin tılsımı ile ilgili

Neyse arkadaşlar alttaki yazılarımın da  keyfine varın.Anasayfam yenilendi.Believix sezon gerçi winxler believixi bu ay almıyor ama...neyse.

Alttaki yazılarım ve bu yazımla bol bol eğlenmeniz , gülmeniz,okumanız ve yorum yazmanız dileğiyle:)
(eğer her ay yorum gelirse böyle yenileyeceğim:)

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !