İyi ki doğdun Ami!

Arkadaşlar inanamıyorum kendime!3 gün önce Ami'nin doğum günüymüş ve unutmuşum.Özür dilerim Ami!10 Eylül'deki doğum günün kutlu olsun.Sana hediye olarak bunu yaptım.Gerçekten ben yaptım.Umarım beğenmişsindir.

Bu da senin pastan!Bunu da ben yaptım.
Afiyetle yemen dileğiyle!Mutlu yıllar!

Konumuz Ami'nin doğum günü olduğuna göre onun hakkında bir şeyler paylaşalım.

Eğer kişisel bilgilerini öğrenmek istiyorsanız Ami Mizuno kategorisinden ulaşabilirsiniz.Şimdi ben size animede ortaya çıkışını anlatacağım.

008. Dahi Kız Canavar mı? Terörün Beyin Yıkayan Okulu

Usagi'nin okulunda okulun her daim birincisi olan bir öğrenci vardır. Bu öğrenci Ami Mizuno'dur. Çok zekidir bunun dışında pek sosyal değildir. Ve bu yüzden okulda onun hakkında dedikodular çıkar. Luna ise Ami'den bir enerji hissetmektedir ve bunun kötü olacağını düşünüyordur. Ami'yi bir düşman olarak görür ve Usagi'yi de bu yüzden uyarır. Usagi ile Ami bir gün Luna sayesinde yolda karşılaşırlar. Sonra oyun salonuna giderler ve daha sonra da Ami'nin disketi düşer ve Usagi onu alır. Düşmanların yeni planları işte bu disketin içindedir.Bundan sonra Ami'yi sıkıştırırlar ayrıca Usagi ve Luna da gelir.Böylelikle savaş başlar.Sonra Ami'nin alnında işaret çıkar ve Luna onun merkür savaşçısı olduğunu öğrenir.Böylece gruba yeni bir kişi daha katılmış olur.

Şimdi size birkaç Ami resmi göstereceğim.Ama fazla yok.:)Arkadaşlar Makoto için bulduğumu Ami'de de buldum.Çok güzel.Bu sefer bunları da buldum.
İşte bu kadar!!

Çıkmadan önce Ami'nin doğum gününü kutlamayı unutmayın!!

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !